Ürituste toitlustamine – Tehtud tööd

Ürituste toitlustamine 2018

  • 13 – 14.07 – Muhu Väina Regatt, Pärnu
  • 11 – 12.07 – Muhu Väina Regatt, Kärdla
  • 30.06 – 01.07 – Eugesta 10, Paatsalu
  • 22.06 – Jaanituli, Lindi
  • 09 – 10.06 – Surfivõistlused, Pärnu
  • 30.04 – Sakala korp Volber, Tartu

Ürituste toitlustamine 2017

  • 24 – 30.07 – Nordic Youth Championships of Sailing, Pärnu
  • 13.07 – Muhu Väina Regati Dinner 880-le, Pärnu
  • 12.07 – Muhu Väina Regatt, Pärnu
  • 07 – 08.07 – Muhu Väina Regatt, Haapsalu
  • 22.06 – Lindi Aasa Jaanituli, Lindi
  • 06.05 – Eesti Mootorrattahooaja Avamine, Pärnu
  • 30.04 – Volber Korp Vironias, Tartu

Ürituste toitlustamine 2016

  • 19 – 20.08 – Katsime pulmalaua suvisel saaremaal, Palju õnne Jette ja Martin vaata galeriid
  • 30.07 – Tallinna triatlon, Pirita
  • 15 – 16.07 – Muhu väina regatt, Tallinn
  • 03.07 – Viljandi triatlon
  • 02.07 – Õnnitlesime juubilari, Vihi
  • 23.06 – Surju valla jaanituli
  • 18 – 19.06 – Kaitseliidu Karikavõistlused jalgpallis, Tõstamaa
  • 28 – 29.05 – Valmistasime kahel päeval suppi 1800-le rahvatantsijale Tartumaa tantsupeol “Hingepuu”
  • 13 – 14.05 – Taimelaat, Pärnu

Ürituste toitlustamine 2015

  • 05.09 – Toitlustasime lohesurfareid, Pärnu rand
  • 04 – 05.09 – Taimelaat, Pärnu
  • 22 – 23.08 – Suvepäevad, Kõveri
  • 14.08 – Pidulik õhtusöök 720-le purjetajale, Pärnu Jahtklubi
  • 10 – 16.08 – ORC European Championship, Pärnu Jahtklubi
  • 01 – 02.08 – NOTE Pärnu suvepäevad, Kõveri
  • 24.07 – Regati õhtusöök 700-le, Pärnu Jahtklubi
  • 23.07 – Muhu Väina Regati supp. Pärnu Jahtklubi
  • 04.07 – Pulmapidu, Tammistu küün
  • 28.06 – Viljandi triatlon
  • 27.06 – EstNor suvepäevad, Küla villa
  • 23.06 – Surju valla jaanituli
  • 29 – 30.05 – Toitlustasime Pärnu taimelaadal
  • 23.05 – Keetsime suppi Tallinna Loomaaias 1000 – le suurpere liikmele

Ürituste toitlustamine 2014

  • 23.08 – Suvelõpupidu, Halinga
  • 22 – 23.08 – Grilliõhtud, Viisnurga puhkemajad
  • 16.08 – Lohesurfi EM, Pärnu rand
  • 16.08 – Erametsamajandi suvepäevad, Vango Puhketalu
  • 15 – 16.08 – Silman Elektri suvepäevad, Jõekääru kämping
  • 08.08 – Aguri ja Eleriini pulm, Võrumaa
  • 25 – 27.07 – Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu suveseminar, Vango Puhketalu vaata galeriid
  • 22 – 23.07 – Klassikokkutulek, Kõveri puhkekeskus
  • 22.07 – VK Selveri lastelaager, Kiini talu
  • 16.07 – Regatta dinner 700 pasta portsuga, Pärnu jahtklubi vaata galeriid
  • 15.07 – Kostitasime merelt tulevaid purjetajaid 800 seljankaga Pärnu jahtklubis
  • 12.07 – 14.07 – Muhu väina regati avamine, Kärdla sadam vaata galeriid
  • 13.07 – VK Selveri lastelaager, Kiini talu
  • 11.07 – 13.07 – Suvepäevade toitlustamine, Vango puhketalu
  • 06.07 – Toitlustasime sportlasi ja pealtvaatajaid Viljandi triatlonil
  • 23.06 – Surju valla jaanituli
  • 23.06 – Are valla jaanituli
  • 14 – 15.06 – XXVI laulu- ja XIX tantsupeo tule süütamine Tartus, Raadil
  • 24.05 – Sünnipäevapidu, Riisa Rantšo
  • 17.05 – XV Aleksander Kase mälestusvõistlused, Sindi
  • 16.05 – RKAS-i talgud Pärnus
  • 03.05 – Toitlustasime talgulisi Pärnus
  • 12.04 – Spordipäeva toitlustamine, Sindi
  • 07.03 – Juubeli toitlustamine 2 x 40, Pärnus

Ürituste toitlustamine 2013

  • 07.09 – Untsakad ja Svjata Vatra, Kõveris
  • 27.07 – Saku triatlon
  • 17.07 – Regata Dinner Pärnu Jahtklubis
  • 16.07 – Ca. 800 Muhu Väina regatilist nautisid meie seljankat
  • 29.06 – Viljandi triatlon
  • 23.06 – Surju jaanituli
  • 21.06 – Jahtklubis olid Apelsin, Kõrsikud ja Hea Maitse Meeskond
  • 14.06 – 15.06 – Tegime BBQ-d veemoto üritusele “Endurance Pneumatics 6 hour race” Pärnu jõel
  • 08.06 – 09.06 – Valmistasime 2 lõunat Tartumaa tantsupeo “PÜHA” 1600-le osalejale
  • 26.05 – Jüri basseinitriatlon
  • 04.05 – Toitlustasime talgulisi Vana-Pärnu rannas

Ürituste toitlustamine 2012

  • 14.11 – Ülejõe lasteaia Väike-Kuke maja avamine
  • 29.09 – Surju Põhikooli kokkutulek vaata galeriid
  • 29.09 – Meeleolukas perepäev, Kõveri
  • 28.08 – Metsatöll ja Kukerpillid, Kõveri
  • 19.08 – Eesti Täispikk Triatlon, Saku vald
  • 23.07 – 29.07 – Põhjamaade noorte meistrivõistlused purjetamises, Pärnu vaata galeriid
  • 21.07 – Palju õnne juubilar, Kõima
  • 13.07 – Tervitasime kõhutäiega Muhu väina regatilt saabujaid Noblessneri sadamas
  • 13.07 – Päikese loojangu festivali perepäev Vangol
  • 07.07 – Saku triatlon
  • 29.06 – Kibe! Kibe! Palju palju õnne Lauri ja Maria, Kõveri vaata galeriid
  • 23.06 – Surju valla jaanituli

Ürituste toitlustamine 2011

  • 24.09 – Olerex Eesti MV Rallikrossis, Laitse rallikrossirada
  • 19.08 – Lastekodu laste spordipäev “Väikestest tegemistest algavad suured saavutused”  Pärnu spordihallis
  • 14.08 – Jõulumäe 12. rattamaraton
  • 13.08 – Tõstamaa vallapäevad
  • 12.08 – 13.08 – Tervisesportlaste suvelaager Jõulumäel
  • 12.08 – 14.08 – Hiiusurfi laager Randmäe puhketalus vaata galeriid
  • 06.08 – 07.08 – Potsepa Praktikal laskmine
  • 06.08 – Olerex Eesti Meistrivõistlused Laitse rallypargis
  • 16.07 – 54. Muhu väina regatil osalejate toitlustamine Noblessneri sadamas
  • 08.07 – 10.07 – Express posti suvepäevad
  • 26.06 – Kiirabi XI noorte laulu- ja tantsupeolistele
  • 23.06 – Are valla jaanituli
  • 11.06 – Pootsi laat ja Simman
  • 01.05 – Püha Loomaaia rattaralli / Eesti MNT karikasari I etapp

Ürituste toitlustamine 2010

  • 24.10 – Kahe staadioni jooks
  • 26.09 – Pärnumaa 3. Rattaretk
  • 12.09 – EMV Teatekrossis 26.09 – A. Nurme mälestusvõistlused \”Sindi Kross\”
  • 11.09 – Paatsalu maraton mereaerutamises
  • 11.09 – Elion Estonian Cup 2010 Jõulumäe 11. rattamaraton
  • 28.08 – 29.08 – Õhtulehe suvepäevade toitlustamine
  • 14.08 – 15.08 – Toitlustamine Paatsalus
  • 13.08 – 14.08 – Starmani suvepäevad
  • 02.08 – 05.08 – Toitlustamine Paatsalu puhkekeskuses
  • 15.07 – 18.07 – Suvepäevade toitlustamine Jõulumäel
  • 16.07 – 17.07 – Maru Ehituse suvepäevad Vango Puhketalus
  • 10.07 – 11.07 – Eurostauto suvepäevad
  • 10.07 – Jahimeeste L – Eesti KV 4.etapp laskmises Potsepal
  • 01.07 – 07.07 – II CSIT Maailmamängude toitlustamine Tallinnas
  • 25.06 – 27.06 – Invaspordi Liidu toitlustamine Paatsalus
  • 11.06 – 12.06 – Reiurock vaata galeriid
  • 16.05 – 10. Mulgi Rattamaraton vaata galeriid
  • 15.05 – Viljandi tänavasõit, EMV kriteeriumis III etapp
  • 15.05 – Keskonnasõbralik motonäitus MoMa, Noblessneri jahisadamas vaata galeriid
  • 09.05 – Rannametsa Luitejooks
  • 25.04 – Filter Eesti Maanteekarikasari, Püha Loomaaia 10.Rattaralli

Ürituste toitlustamine 2009

  • 10.10 – Filmi “Püha Tõnu kiusamine” presentatsiooni promo toitlustamine
  • 04.10 – IRL-i noorte kokkutuleku toitlustamine
  • 12.09 – Paatsalu Meremaratoni toitlustamine