Toitlustusteenused – Meie klientide antud tagasiside

Pärnu Kahe Silla klubilt

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu korraldamine on aastaid olnud suure meeskonna veel suurem töö. Tekitada  osalejatele ja pealtvaatajatele spetsiaalne õhkkond, tagades kõigile kvaliteetsed tooteid ja teenuseid – see on tasemel korralduse ambitsioon. Me ei suudaks pooltki seda ilma usaldusväärsete koostööpartnerite ja pikaajaliste toetajateta.

Kahe Silla jooksul on traditsioon pakkuda osalejatele legendaarset  ja maitsvat sõdurisuppi.  Hea Maitse Meeskond on olnud meiega aastaid ja on jätkuvalt meie tiimis ühe peamise partnerina, seda osalejate tungival nõudmisel! Spordivõistluselt kojusõit peab kulgema positiivsel emotsioonil – kui kõht on täis, siis on ka meel hea.

Jüri Jaansoni Kahe Silla jooksu korraldusmeeskond

Pulmalised tänavad

Maria ja Lauri pulmTahame Teile öelda kõige siiramad tänusõnad suurepärase abi eest pulma korraldamisel. Toitlustus on pulmapeo juures vast üks olulisemaid asju. See on tihti teema, mis võetakse üles ka kümnete aastate pärast nostalgitsedes, et “kus oli alles liha!” ja “millised hõrgutavad singirullid!”.

Paljud pulmakülalised on hiljem ülevoolavalt kiitnud Teie ülimaitsvaid toite ja nillinud meilt (heh, nagu meie teaks, eks) retsepte. Kõigi kõhud said head-paremat täis ning kartulisalat oli hitt ka hommikul.

Lisaks oli Teiega lihtne ja muhe asju ajada isegi siis, kui pruutpaar veel isegi ei teadnud, mida tahta, olite taktitundeliselt abivalmid. Naeratuse toob suule ka see, et kulinaariabossid aitasid kõvasti pulmameeleolu tekitamisele kaasa – väike nali ja naps ning kokapoisid olid täitsa omad klemmid.

Soovitame ükskõik, millisele üritusele ja püüame kähku ka ise midagi suurt korraldada, et saaks jälle Hea Maitse Meeskonnaga kokku.

Aitäh aitäh aitäh!

Maria ja Lauri